قيمت پمپ كارواش صنعتي ایتالیا :: خبر

sharj

[RB:Blog_And_Post_Title]


عضویت / ورود
نام کاربري :
رمز عبور :
خبرنامه

تبلیغات
نیلو بلاگ


الیاف این برس با نفوذ به داخل ناهمواری ها و پستی و بلندی های سطوح ذکر شده و همچنین پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های انباشته در این بخش ها را بیرون کشیده و نظافت با کیفیت تری را در زمانی کوتاه تر ارائه می دهد. معمولا دستگاه کارواش صنعتی زمانیکه توسط یک کمپانی اروپایی و با استاندارهای اروپایی ساخته میشود دارای کیفیت مطلوب و مناسب میباشد .لذا قیمت دستگاه جت واتر دارای قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های واترجت با کیفیت های پایین تر میباشد .در بسیاری از مواقع پیش می آید که برخی از مشتریان و خریداران دستگاه کارواش صنعتی متاسفانه در خرید دستگاه واترجت استانداردو کیفیت را فدای فشار اسمی درج شده در مشخصات فنی دستگاه میکنند .این در صورتی است که علاوه بر فشار یک دستگاه، مولفه سرعت پاشش و یا دبی آب (میزان پاشش آب در واحد زمان )نیز عامل دیگر در انتخاب صحیح یک دستگاه واترجت دانست .در واقع فشار میتواند قدرت یک دستگاه کارواش صنعتی را در برداشت جرم از روی سطح را تحت تاثیر قرار دهد ،یعنی اینکه زمانیکه فشار یک واترجت آبسرد از فشار یک دستگاه واترجت صنعتی دیگر بیشتر است ،پس دستگاه اول میتواند قدرت بیشتری را در پردازش جرم سخت تر داشته باشد .حال اینکه در برخی از موارد زمان سرعت ،میتواند عامل تاثیر گذار در نوع شستشوی صنعتی ما باشد ،پس بایستی حتما دستگاه کارواش دارای دبی آب (لیتراژ مورد استفاده در واحد زمان)بیشتری نسبت به نمونه دیگر باشد .با بالارفتن دبی آب ،میزان سرعت شستشو نیز بالاتر میرود.

آب مورد نیاز فضای سبز، از کجا تامین میشود؟ گاهی هم برای جلوگیری از پخش بو های نا مطبوع از نازل پودر کننده ی آب استفاده میشود. اما با وجود طول عمر و راندمان بالای آن ها، باز هم مقرون به صرفه هستند. همینطور انواع مختلف این پمپ ها، طیف وسیعی از فشارهای کاری و دبی را پوشش می دهند. اصلی ترین مزیت این پمپ ها، کیفیت و قدرت بالای آن ها جهت پمپاژ پر فشار آب و در عین حال پایداری دبی در شرایط کاری مختلف است. روغن را تعویض کنید و در شرایط رطوبت بالا تعویض روغن در فواصل کمتری صورت گیرد. در صورت نیاز تعویض شود. در مسیر لوله ها نازل هایی قرار می گیرد که در آن سوراخ هایی به اندازه خیلی ریز ، آب را به صورت مه به بیرون منتشر می کنند. باید خاطر نشان کنیم که اکثر گاوداری ها از آب چاه استفاده می کنند و از آنجایی که آب چاه و حتی آب لوله کشی دارای آهک و ذرات معلق است؛ این ذرات می توانند منافذ نازل ها را به سرعت مسدود کند. توصیه می شود نازل و پمپ از روی جدول مناسب انتخاب شوند. در حالیکه نازل بیش از حد بزرگتر است پمپ فشار دلخواه نمی رسد و همزمان با بستن شیر خروجی(لانس) شاهد فشار بیش از حد خواهیم بود.

پس از پایان کار و خاموش کردن پمپ بار دیگر شیر لانس را باز کنید تا فشار از شلنگ تخلیه شود. از جمله چیزهایی که تکنولوژی امروزه در اختیار ما گذاشته است می توان به پمپ های کارواش اشاره کرد که با عملکرد متفاوت خود کمک شایانی به تمیز کردن سطوح می کند و محیطی پاکیزه را برای ما به ارمغان می آورد. همین دلایل، قیمت پمپ پیستونی برتولینی را افزایش می دهد. پمپ پیستونی بیشتر از بقیه پمپ ها مورد استفاده قرار می گیرد این پمپ با رفت و برگشت پیستون درون سیلندر باعث بالا رفتن فشار آب می شوند و همین بالا رفتن فشار آب باعث شستشوی بهتر آلودگی ها می شود و برای زمانی که آب پر فشار در دسترس باشد مفید است. از جمله ی معروف ترین پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ پیستونی برتولینی می باشد که در ادامه کاتالوگ پمپ پیستونی برتولینی نیز ارائه شده است. و از تعمیر و نگهداری آسانی نیز برخوردارند. تعمیر و تنظیمم آن توسط متخصص کار آزموده انجام شود. به همین خاطر آن ها امکان پمپاژ سیالات با ویسکوزیته بالا، با ذرات جامد یا سیالات خورنده مثل آب شور را دارند. 5. دو تا سه بار شیر لانس را باز و بسته کنید تا اطمینان حاصل شود فشار سنج (ب) یکنواخت است.

3. در حالیکه شیر لانس کاملا باز است پمپ را راه اندازی کنید تا جریان مداوم و یکنواخت آب از نازل پدیدار شود. عملکرد صحیح رگلاتور باعث دوام پمپ است. حداکثر زمان بسته بودن شیر لانس و کار پمپ در حالت بی باری(فشار کم) پنج دقیقه است.در این حالت آب خروجی به بای پس (bypass) و از آنجا به ورودی پمپ می رود که با چرخش سریع و گرم شدن آن در زمان بیش از پنج دقیقه باعث صدمه به پمپ خواهد شد. علت دیگری که ممکن است باعث بروز نشتی شود این است که شیر برقی را در سطح پایین و غیر استاندارد در زمین نصب کرده باشید. برای تنظیم فشار بهتر است دو فشار سنج، اولی روی سر سیلندر پمپ و دومی بعد از خروجی شیر تنظیم فشار نصب شود. این به سادگی طول نقطهای است که روی لوله اصلی مشخص کردهاید، تا جایی که سر قطره درون گلدان قرار دارد.

https://abniro.com/car-wash-pump/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4/امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 145
برچسب ها :
تاريخ : جمعه 27 خرداد 1401 | 21:49 | نویسنده : برق |
ليست صفحات
پربازدیدترین مطالب: